H1 news #1
 

 

TC2_HOBBIES_WEB

Odkryj Zainteresowania - od 27 maja

26-05-2020 09:00

Po kilku miesiącach intrygowania was w grze, Zainteresowania trafiają do The Crew® 2 Inner Drive od 27 maja!

Ta całkiem nowa funkcjonalność pozwala graczom na odblokowywanie wyjątkowych nagród, takich jak emotki, stroje dla awatarów czy pojazdy, dzięki wykonywaniu szeregu tematycznych czynności w grze. Te czynności podzielone są na 3 główne Zainteresowania: The Collector, The Explorer oraz The Racer.

Dzięki kończeniu czynności będziesz zdobywać gwiazdki w ramach danego Zainteresowania, a po lewej stronie interfejsu zobaczysz, ile gwiazdek potrzeba do odblokowania każdej z nagród.

Mamy dwa rodzaje czynności: cotygodniowe oraz dożywotnie. Czynności cotygodniowe są ograniczone czasowo i zamieniane są na kolejne, dzięki czemu polowanie na gwiazdki staje się bardziej urozmaicone. Czynności dożywotnie nie znikają z gry - niektóre z nich sprawdzą twoje osiągnięcia w grze od chwili pierwszego jej uruchomienia, inne zaczną zliczać twoje wyczyny po premierze Zainteresowań 27 maja (jak choćby liczbę przejechanych kilometrów czy liczbę wydarzeń, w których brałeś udział).

Do zakładki Zainteresowań możesz się dostać bezpośrednio z menu głównego. Możesz również przypinać konkretne czynności, które chcesz śledzić - robi się to w identyczny sposób, jak kontrakty.

The Collector

“Wymaksowane pojazdy, wymaksowani fani, wymaksowane części… Szklanka może być wyłącznie pełna i to po sam brzeg”.The Explorer

“Góry i doliny, trasy szutrowe i profesjonalne tory… Motornation nie ma przede mną żadnych tajemnic”.The Racer

“Interesuje mnie zajmowanie wyłącznie pierwszego miejsca”.

Zajrzyj na nasze oficjalne strony jutro, 27 maja o godzinie 18:00, aby zobaczyć nasz ostateczny zwiastun i aby świętować nadejście Zainteresowań!Skup się tylko na jednym Zainteresowaniu albo ukończ je wszystkie - zdobywaj nagrody za to, co najbardziej lubisz robić w Motornation!Aby dowiedzieć się więcej na temat The Crew®, zajrzyjcie na naszą oficjalną stronę. Dołączcie do społeczności The Crew® na forach oraz w serwisie Reddit, a także na serwerze Discord i pamiętajcie, żeby śledzić nas w serwisie Twitch, dzięki czemu nie ominie was żadna transmisja na żywo. Naszą galerię, rankingi oraz kalendarz wydarzeń Summit można przeglądać w The Crew® Hub. Filmy wybrane przez nasze narzędzie wbudowane w grę, przeznaczone do dzielenia się zawartością, można zobaczyć na oficjalnym kanale z filmami społeczności The Crew® 2.