H1 news #1
 

 

TC2_BlazingShots_Header_960

The Crew® 2 Blazing Shots: za darmo dla wszystkich graczy od 13 listopada

12-11-2019 08:00

Nasza kolejna darmowa aktualizacja - The Crew® 2 Blazing Shots - będzie dostępna dla wszystkich graczy The Crew® 2 już od 13 listopada. Czytajcie dalej, aby poznać wszystkie szczegóły dotyczące tego, czego możecie się w niej spodziewać lub kliknijcie tutaj, aby przeczytać pełne informacje o aktualizacji 1.5.0.

TC2_BlazingShots_FULLinfographic

The Crew® 2 Blazing Shots 13 listopada wprowadzi do gry początkową zawartość. Dalsze elementy, takie jak regularnie dodawane nowe zawody, pojazdy i przedmioty kosmetyczne będą się pojawiać w grze w kolejnych miesiącach. Oto, czego możecie się spodziewać od 13 listopada do 4 grudnia:

TC2_BlazingShots_M1infographic


NOWY TYP PRZEDMIOTÓW KOSMETYCZNYCH

Czas zabłysnąć, miłośnicy spalin, i to dosłownie! W The Crew® 2 Blazing Shots wprowadzamy bezdyskusyjny fundament samochodowego tuningu: podświetlenia.

TC2_UNDERGLOW_Screen

Ten nowy typ przedmiotu kosmetycznego będzie dostępny od razu, od 13 listopada, razem z kilkoma nowymi rodzajami dymów i opon. Co tydzień będziemy również wprowadzać do gry nowe przedmioty kosmetyczne.


NOWE POJAZDY

Nasza pula pojazdów silnikowych dalej rośnie - nowe maszyny będą dostępne od razu po premierze aktualizacji, a kolejne będą się pojawiać zarówno w sklepie, jak i podczas wydarzeń LIVE Summit.

Na dobry początek, od 13 listopada od razu będzie można kupić legendarny samochód Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse (HC):

TC2_BUGATTI_VEYRON_Screen

Do gry wraz z The Crew® 2 Blazing Shots dołącza również Elitarny Pakiet 3, zawierający trzy wyjątkowe pojazdy na miesiąc:

• Porsche Carrera GT (HC)

• Citroën GT (HC)

• Ferrari 599XX EVO (TC)

TC2_ELITE_BUNDLE_Screen

Po premierze aktualizacji jednym z pierwszych pojazdów, które pojawią się w sklepie w ramach nowych maszyn regularnie dodawanych do gry, będzie zwinna Mazda RX-8 (SR):

TC2_MAZDA_RX8_STREET


TYGODNIE TEMATYCZNE

Począwszy od listopada, w The Crew® 2 często będą się pojawiać tygodnie tematyczne z dedykowanymi wydarzeniami LIVE Summit, nagrodami i zawodami.

Pierwszy taki nasz tydzień – Ghost Road (Droga Duchów) – zaczyna się 27 listopada. Będzie można zdobyć maszynę Ford F-150 RAPTOR RACE TRUCK Ghost Recon Edition (RR)!

TC2_FORD_RAPTOR_Screen


NOWE WYDARZENIA LIVE SUMMIT

TC2_THE_MIX_MASTER_960

Do gry dołącza zupełnie nowa paczka wydarzeń LIVE Summit! Sprawdź nasz najnowszy artykuł dot. aktualnego tygodnia w TC2, aby poznać pierwsze z nich: The Mix Master (Mistrz Miksowania)


17 NOWYCH ZAWODÓW

Wraz z nowymi wydarzeniami LIVE Summit będziemy również wprowadzać zupełnie nowe zawody. Po zakończeniu całego cyklu te wyjątkowe wyzwania dołączą do normalnych zawodów PvE, dostępnych w całych Stanach Zjednoczonych.


Nie możemy się już doczekać chwili, w której zaczniecie mierzyć się z wyzwaniami, które The Crew® 2 Blazing Shots ma wam do zaoferowania! Zaglądajcie regularnie na naszą stronę i oficjalne kanały, aby poznawać najnowsze informacje na temat wydarzeń LIVE Summit i zawartości dodawanej do gry.

Do zobaczenia na trasach już 13 listopada, miłośnicy spalin.


Aby dowiedzieć się więcej o The Crew®, zajrzyjcie na naszą oficjalną stronę. Dołączcie do społeczności The Crew® na forach, Reddicie oraz Discordzie, śledźcie nas również na Twitchu, aby nigdy nie przegapić streama na żywo. Galeria zdjęć z gry, rankingi oraz kalendarz LIVE Summit dostępne są na stronie The Crew® Hub. Filmy wybrane przez nasze narzędzie wbudowane w grę, przeznaczone do dzielenia się zawartością, można zobaczyć na oficjalnym kanale z filmami społeczności The Crew® 2.