H1 news #1
 

 

TC2_THE_MIX_MASTER_960x540px

W tym tygodniu w TC2 - 12 listopada

12-11-2019 08:00

Motornation!

Odpaliliśmy silniki i jesteśmy gotowi na zupełnie nową porcję wydarzeń LIVE Summit! Zacznijmy od The Mix Maste (Mistrza Miksowania).

Zanim zaczniecie, zajrzyjcie do artykułu dotyczącego premiery oraz informacji o aktualizacji, która nazywa się Blazing Shots i która pojawi się w grze już jutro. Nowa wersja gry będzie dostępna jutro, 13 listopada, po zakończeniu przerwy technicznej.


LIVE SUMMIT - Mistrz Miksowania (13 – 19 listopada)

Jeździłeś kiedyś Alpha GP po lesie? A może próbowałeś Rally Raid za kierownicą japońskiego samochodu? Podczas wydarzenia Summit w tym tygodniu zapomnisz o wszystkim, czego się nauczyłeś jako kierowca. Dołącz do LIVE Summit Mistrz Miksowania i udowodnij, że potrafisz się dostosować do każdych warunków!


Oto, co można zdobyć:

Platyna Podświetlenie Prędkość Światła
Złoto Pełen zestaw Powerboat - Score Breaker
Srebro Pełen zestaw części wizualnych do samochodu Alfa Romeo Giulia QV
Brąz 300000 FANÓW

Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie The Crew Hub



Co tydzień będzie na ciebie czekać pakiet LIVE Summit, w którym znajdziesz wszystkie pojazdy niezbędne do ukończenia czekających na ciebie wyzwań.

Oto zawartość pakietu z tego tygodnia, Mistrz Miksowania:

• Alfa Romeo 8C Competizione (SR)

• Nissan 370Z 2013 (RR)

• Ford Mustang GT 2011 (MT)

• PROTO - Alpha Mark II (AGP)



Pojazdy w promocji

Szukasz jakiegoś nowego, gorącego towaru? Popraw rękawiczki, bo do Motornation po raz pierwszy trafiają Citroen GT, Ferrari 599XX oraz Porsche Carrera GT. Te samochody dostępne będą wyłącznie w Elitarnym Pakiecie #3 z 20-procentową zniżką, już od jutra!



Let's Play z CM-em

Ubi-Rich przygotowuje się do kolejnej odsłony Crewzing Across Motornation. Przyjrzyjmy się informacjom o aktualizacji!




PODSUMOWANIE WYDARZEŃ SPOŁECZNOŚCI

Irvish

Zdjęcie: Irvish

ANKO

Zdjęcie: ANKO


BakedBeanBath

Zdjęcie: BakedBeanBath


GRC-Syvergamer

Zdjęcie: GRC-Syvergamer



ZOSTAŃCIE Z NAMI

Let’s play z CM-ami: Ubi-MrDrPink i Ubi-MoshiMoshi – 19 listopada




Aby dowiedzieć się więcej na temat The Crew®, zajrzyjcie na naszą oficjalną stronę. Dołączcie do społeczności The Crew® na forach oraz w serwisie Reddit, a także na serwerze Discord i pamiętajcie, żeby śledzić nas w serwisie Twitch, dzięki czemu nie ominie was żadna transmisja na żywo. Naszą galerię, rankingi oraz kalendarz wydarzeń Galerii można przeglądać w The Crew® Hub. Filmy wybrane przez nasze narzędzie wbudowane w grę, przeznaczone do dzielenia się zawartością, można zobaczyć na oficjalnym kanale z filmami społeczności The Crew® 2.