H1 news #1
 

 

TC2_WEB_FLYING_GERMANS_960x540px

W tym tygodniu w TC2 - 5 listopada

05-11-2019 08:00

Miłośnicy spalin!

W tym tygodniu zamykamy cykl powracających wydarzeń LIVE Summit zawodami Flying Germans (Latający Niemcy). Czytajcie dalej, aby dowiedzieć się o wszystkich rzeczach, które dzieją się w tym czasie w TC2.


LIVE SUMMIT - Flying Germans (Latający Niemcy) (6-12 listopada)

Niemieckie marki to pionierzy, elita przemysłu motoryzacyjnego. Usiądź za kierownicą najbardziej charakterystycznych niemieckich samochodów i zademonstruj swoim przeciwnikom prawdziwe znaczenie innowacji i osiągów.


Oto, co można zdobyć:

Platyna Cayman Wasp Edition
Złoto Opona + wydech + skrzynia biegów - części Slipstream
Srebro Żółta opona
Brąz 400000 FANÓW

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie The Crew Hub


Co tydzień będzie na ciebie czekać pakiet LIVE Summit, w którym znajdziesz wszystkie pojazdy niezbędne do ukończenia czekających na ciebie wyzwań.

Oto zawartość pakietu z tego tygodnia, Latający Niemcy:

• Mercedes-Benz C 63 AMG Coupé Black Series (TC)

• BMW R1200GS ADVENTURE (RR)

• Volkswagen Golf GTI (SR)

• Porsche 918 Spyder (HC)

• Porsche 959 Raid (RR)Przeceny przedmiotów kosmetycznych!

Jeśli chcesz podkręcić swoje wyścigowe doznania, zerknij na promocję przedmiotów kosmetycznych, dostępną w tym tygodniu. Kup Żółty Dym, Pomarańczową Oponę i Czerwoną Oponę Roffo za 10% - od dzisiaj do 12 listopada.


Premia do skrzynek LIVE

Pamiętajcie, że do 13 listopada świętujemy Halloween wraz z premią do skrzynek LIVE. W całym Motornation możecie znaleźć więcej skrzynek LIVE, które zawierają ulepszone nagrody. Czas uzbierać zestawy do końca i przygotować się na falę kolejnych wydarzeń LIVE Summit!Let's Play z CM

Dołącz dzisiaj do Ubi-MrDrPink i Ubi-MoshiMoshi na ich stream Let’s Play!
WYBRANE Z NASZEJ SPOŁECZNOŚCI

KenSaito007

Zdjęcie: KenSaito007

SnakPer007

Zdjęcie: SnakPer007


SXM4AD

Zdjęcie: SXM4AD


LordTrecs

Zdjęcie: LordTrecsZOSTAŃCIE Z NAMI

Crewzing Across Motornation z Ubi-Rich – 12 listopada
Aby dowiedzieć się więcej na temat The Crew®, zajrzyjcie na naszą oficjalną stronę. Dołączcie do społeczności The Crew® na forach oraz w serwisie Reddit, a także na serwerze Discord i pamiętajcie, żeby śledzić nas w serwisie Twitch, dzięki czemu nie ominie was żadna transmisja na żywo. Naszą galerię, rankingi oraz kalendarz wydarzeń Galerii można przeglądać w The Crew® Hub. Filmy wybrane przez nasze narzędzie wbudowane w grę, przeznaczone do dzielenia się zawartością, można zobaczyć na oficjalnym kanale z filmami społeczności The Crew® 2.