H1 news #1
 

 

TC2_FWK_HEADER_960x540px

W TEN WEEKEND GRAJ W THE CREW® 2 ZA DARMO!

23-04-2019 09:00

Aby uświetnić premierę aktualizacji The Crew® 2 Hot Shots, w ten weekend z radością zapraszamy wszystkich fanów sportów motorowych do wypróbowania za darmo The Crew® 2! Od 25 do 28 kwietnia ciesz się pełną wersją Motornation i poprowadź mnóstwo najrozmaitszych, gotowych do najróżniejszych przeróbek pojazdów po całych Stanach Zjednoczonych.DARMOWY WEEKEND THE CREW® 2, 25-29 KWIETNIA

DOSTĘPNOŚĆ:

PC PS4 Xbox One 


OFERTA OGRANICZONA CZASOWO

UZYSKAJ DO 70% ZNIŻKI NA THE CREW® 2 I ZACHOWAJ SWOJE POSTĘPYPYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE DARMOWEGO WEEKENDU

Witamy w Motornation, na olbrzymim placu zabaw wybudowanym w otwartym świecie Ameryki Północnej i zaprojektowanym z myślą o sportach motorowych. Pełno tu najróżniejszych samochodów, motocykli, łodzi i samolotów.

1. KIEDY MOGĘ GRAĆ?

Dostęp do darmowego weekendu możesz uzyskać w następujących godzinach:

TC2_FreeWeekEnd_map_PC_uplay

2.CZY POTRZEBUJĘ KONTA XBOX LIVE GOLD ALBO PS+?

Prosimy pamiętać o tym, że w zależności od platformy i regionu mogą występować pewne ograniczenia związane z uczestnictwem w darmowym weekendzie The Crew® 2. Dalsze informacje zamieszczamy poniżej.

Xbox

o Do pobrania klienta gry i udziału w darmowym weekendzie wymagana jest subskrypcja XBOX Live Gold.

PS4

o Subskrypcja PS+ nie jest wymagana do pobrania klienta gry ani do udziału w darmowym weekendzie. Gracze, którzy nie mają subskrypcji PS+ nie będą mieli jednak dostępu do funkcjonalności trybu wieloosobowego gry , takich jak Ekipa (grupy) czy PvP.

3. CZY MOGĘ POBRAĆ KLIENTA GRY PRZED DARMOWYM WEEKENDEM?

Na konsoli XBOX One i w systemie Steam pobieranie przedpremierowe nie jest wymagane. Możesz bezpośrednio pobrać grę i grać w nią, gdy tylko darmowy weekend zacznie się na twojej platformie.

Na konsoli PS4 i w systemie Uplay PC pobieranie przedpremierowe będzie dostępne od 23 kwietnia, od godziny 16:00 czasu UTC / 12:00 czasu Eastern / 9:00 czasu Pacific.

Prosimy zapoznać się z powyższą mapą premier, aby dowiedzieć się, kiedy darmowy weekend zacznie się na której platformie.


4. JAKA ZAWARTOŚĆ DOSTĘPNA JEST PODCZAS TEGO DARMOWEGO WEEKENDU?

Podczas tego darmowego weekendu będziesz mieć dostęp do pełnej wersji The Crew® 2! Możesz zwiedzać całą mapę, jak również sprawdzać swoje umiejętności we wszystkich zawodach, korzystając z pełnego katalogu pojazdów.


5. CO NOWEGO POJAWIŁO SIĘ W GRZE OD PREMIERY? I OD OSTATNIEGO DARMOWEGO WEEKENDU?

Jeśli miałeś okazję grać już w The Crew® 2 podczas poprzedniej fazy testowej lub podczas naszego grudniowego darmowego weekendu, tym razem znajdziesz mnóstwo nowej zawartości, funkcjonalności i poprawek, które dodaliśmy do gry za pośrednictwem najróżniejszych aktualizacji - w tym zawartość najnowszej z nich, The Crew® 2 Hot Shots! Prosimy pamiętać, że jeśli grałeś w naszą grę podczas poprzedniego darmowego weekendu, twoje postępy przeniosą się do najnowszej wersji.


6. CZY PODCZAS DARMOWEGO WEEKENDU MOGĘ GRAĆ ZE SWOIMI ZNAJOMYMI?

Oczywiście. Możesz grać z każdym posiadaczem gry i z każdym uczestnikiem darmowego weekendu, takim jak ty!


7. GRA BARDZO MI SIĘ PODOBA I CHCĘ JĄ KUPIĆ! CZY SĄ DOSTĘPNE JAKIEŚ SPECJALNE OFERTY?

Jeśli gra ci się podoba i chcesz w nią grać po zakończeniu darmowego weekendu, możesz zdobyć ją w wyjątkowej, obniżonej cenie w swoim ulubionym sklepie lub pod poniższym linkiem:

KUP TERAZ W PROMOCYJNEJ CENIE


8. CZY MOJE POSTĘPY Z DARMOWEGO WEEKENDU ZOSTANĄ ZACHOWANE, JEŚLI KUPIĘ PEŁNĄ WERSJĘ GRY?

Jeśli zdecydujesz się na kupno pełnej wersji gry, wszystkie twoje postępy, włącznie z odblokowanymi pojazdami, zostaną zachowane.


9. A CO Z MOIMI ZDOBYTYMI - ALBO KUPIONYMI - KREDYTAMI EKIPY?

Wszystkie niewykorzystane Kredyty Ekipy pozostaną na twoim koncie. Będziesz mógł uzyskać do nich dostęp, jeśli kupisz pełną wersję gry.


10. JAKIE WERSJE JĘZYKOWE SĄ DOSTĘPNE W RAMACH DARMOWEGO WEEKENDU THE CREW® 2?

Darmowy weekend The Crew® 2 zawiera wszystkie wersje językowe, które dostępne są w pełnej wersji gry.


11. GDZIE MOGĘ SPRAWDZIĆ, CZY MÓJ KOMPUTER BĘDZIE W STANIE URUCHOMIĆ TĘ GRĘ?

Wymagania gry na komputerach PC dostępne są W TYM ARTYKULE.


12. JAKIE SĄ OFICJALNE KANAŁY THE CREW® 2?