H1 news #1
 

 

Key_Art_Hot_Shots_WEB

Personalizacja i przedmioty ozdobne w The Crew® 2 Hot Shots

19-04-2019 05:00

Cześć, automaniacy!


W The Crew® 2 Hot Shots nie chodzi wyłącznie o to, żeby wspiąć się na podium podium LIVE Summit, ale także o to, by zdobywać rewelacyjne nagrody i odlotowo przy tym wyglądać!


Dla jednych oznacza to jazdę za kierownicą kultowego, ekskluzywnego i renomowanego na całym świecie pojazdu, jakim jest Bugatti Divo:
Dla innych to popisywanie się swoją dominującą pozycją, dzięki zdobyciu limitowanych nagród w LIVE Summit, takich jak Mitsubishi Lancer Evolution X – Red Fury:
Jednak ponad wszystko, chodzi głównie o pokazanie własnego stylu, wraz ze swoimi oryginalnymi kreacjami.


NOWE SPOSOBY PERSONALIZACJI

W związku z tym 24 kwietnia wprowadzimy do The Crew® 2 Hot Shots zupełnie nowe opcje wyglądu – opony i efekty dymne.


Przedmioty ozdobne będą dostępne jako nagrody w ramach LIVE Summit, a także będzie można je nabyć za pomocą Kredytów Ekipy w sklepie Far & Beyond w każdej kwaterze głównej. Przed dokonaniem zakupu zawsze będzie można zobaczyć podgląd tych przedmiotów w aktualnie użytkowanym pojeździe, a także listę zgodności wszystkich dyscyplin.


Istnieją trzy poziomy unikatowych opon i efektów dymnych: 1, 2 i 3. Im wyższy poziom, tym bardziej będą one wyjątkowe.


WŁASNE OPONY

Wyjątkowym elementem każdego zestawu tunerskiego są własne opony – w końcu i one trafiają do The Crew® 2! Od podstawowych opon barwionych, przez ozdobione emblematami, aż po świecące – od 24 kwietnia będziecie mieli wszystko pod ręką, żeby jeszcze bardziej odpicować swoje cztery kółka.


Oto co stworzył nasz zespół w modelu Ford Focus RS:
EFEKTY DYMNE

Kręcenie bączków i palenie gumy nabiorą żywszych kolorów dzięki nowym efektom dymnym. Bez względu na to, czy wolisz efekty prostsze, ale bardziej wyrafinowane estetycznie, czy też błyski i pioruny eksplodujące z wydechu – w The Crew® 2 Hot Shots nasycisz oczy.


Zobaczcie, co nasi zawodowcy wycisnęli z Audi RS5:
REKALIBRACJA DZIĘKI ZŁOMOWANIU

Przedmioty kosmetyczne to nie jedyny dodatek do narzędzi, dzięki którym możesz dostosowywać swój pojazd: ulepszamy również tuning mechaniczny, wprowadzając funkcję rekalibracji na skutek złomowania.


Dzięki tej funkcji będziesz mógł zezłomować istniejącą część mechaniczną, odzyskując z niej części zamienne, a następnie za ich pomocą zrekalibrować i ulepszyć afiksy swoich innych części mechanicznych.


Części zamienne można również kupować za Bucksy lub Kredyty Ekipy w sklepie Far & Beyond.Dodatek The Crew® 2 Hot Shots będzie dostępny dla wszystkich graczy The Crew® 2 od 24 kwietnia. Nie przegapcie naszej transmisji z premiery 23 kwietnia o godz. 18. Dowiecie się z niej wszystkich ważnych szczegółów dotyczących rozszerzenia, w tym zmian w rozgrywce i wprowadzonych poprawkach, a także posłuchacie, co ciekawego zdradzą wam twórcy gry.
Zapamiętajcie tę datę - do zobaczenia!Aby dowiedzieć się więcej na temat The Crew®, zajrzyjcie na naszą oficjalną stronę. Dołączcie do społeczności The Crew® na forach oraz w serwisie Reddit i pamiętajcie, żeby śledzić nas na Twitchu, dzięki czemu nie ominie was żadna transmisja na żywo. Wszystkie zdjęcia udostępnione w naszej Galerii można podziwiać w Centrali The Crew®. Filmy nakręcone przy użyciu naszych narzędzi do udostępniania treści znajdują się na oficjalnych społecznościowych kanałach wideo The Crew® 2.