H1 news #1
 

 

TC2_SUMMIT_HEADER_960x540px

Zapowiedź The Crew© 2 Hot Shots oraz Live Summit

26-03-2019 09:00

Z radością zapowiadamy The Crew©2 Hot Shots: trzecią, darmową aktualizację wprowadzoną do gry firmy Ubisoft, która opowiada o sportach motorowych w otwartym świecie. Aktualizacja będzie dostępna dla wszystkich graczy The Crew©2 od 24 kwietnia.

TC2_HOT_SHOTS

Bliżej daty premiery ujawnimy więcej szczegółów, więc śledźcie informacje od nas! W międzyczasie z radością ogłaszamy nowy, ważny element, który dodamy wraz z tą aktualizacją. Prosiliście o niego i oto jest: Live Summit!

TC2_LIVE_SUMMIT_LOGO


Live Summit, dostępny od poziomu sławy IKONA 1, to cotygodniowe zawody PvP , w których dołączasz do tematycznych playlist i bierzesz udział w dziewięciu aktywnościach wybranych z szerokiego wachlarza zabaw i zawodów, oferowanych przez grę.

Do tej nowej funkcji możesz się dostać za pośrednictwem dedykowanej mu tablicy ogłoszeń, dostępnej w każdej kwaterze, jak również przez skróty z menu wiadomości i aktywności.

Każdy Live Summit cechuje wyjątkowy charakter , który zwiększa emocje wyzwania - mamy tu wszystko, od totalnych klimatów polarnych po pojedynki klasycznych maszyn z nowymi.

TC2_Web_THEMES_SCREEN_960x540px

Dziewięć aktywności Live Summit zawierać będzie:

  • 3 testy
  • 4 istniejące wydarzenia przebudowane tak, aby pasować do charakteru danego tygodnia
  • 1 nowe wydarzenie w ramach istniejącej dyscypliny
  • 1 specjalne wydarzenie, które połączy istniejący tor/plac zabaw z pojazdami z innej dyscypliny
TC2_Web_UI_SCREEN_960x540px

Twoja pozycja w rankingu wyliczana jest na podstawie postępów we wszystkich aktywnościach, więc jeśli marzysz o zdobyciu podium Live Summit, będziesz musiał dać z siebie wszystko w każdym jego aspekcie.

Istnieją cztery poziomy nagród, które możesz odblokować: brązowy, srebrny, złoty i platynowy. Im wyższy poziom, tym lepsze nagrody.

TC2_Web_RANKING_SCREEN_960x540px

Zdobycie wyższego poziomu nagród oznacza również zgarnięcie wszystkich nagród z niższych poziomów. Przykładowo po zdobyciu złotego medalu w Live Summit otrzymasz również nagrody za medal srebrny i brązowy.

Zdobycie platynowego medalu zawsze oznacza nagrodę, której nie da się zdobyć nigdzie indziej. Ostatni Live Summit każdego miesiąca podniesie stawkę - wszyscy zdobywcy platynowych medali otrzymają unikatowy pojazd!

A skoro mówimy o pojazdach - podczas wyścigów w Live Summit brane są pod uwagę poziomy i afiksy twojego własnego pojazdu. Dlatego też wybranie odpowiedniej fury i właściwe jej wytunowanie przed startem to niezwykle ważny krok ku zwycięstwu!

Niektóre wydarzenia będą wymagać konkretnych pojazdów lub ich typów, więc zaglądaj do kalendarza Live Summit, aby dowiedzieć się, co będzie ci potrzebne w nadchodzących tygodniach. Pojazdów nie będzie można wypożyczać, więc jeśli nie masz odpowiedniego pojazdu, nie możesz wziąć udziału w wydarzeniu.

Pamiętaj, że jeśli grasz w ekipie, tylko jej przywódca musi posiadać wymagane pojazdy, aby cała jego ekipa mogła wziąć udział w wydarzeniu.Mamy nadzieję, że czekacie na The Crew® 2 Hot Shots i Live Summit tak bardzo jak my, miłośnicy spalin!

Jeśli chodzi o kwietniową aktualizację, to na razie pokazaliśmy jedynie czubek góry lodowej. W nadchodzących tygodniach zaglądajcie na nasze oficjalne kanały, aby dowiedzieć się więcej i koniecznie oglądajcie nasz stream na żywo dotyczący premiery Hot Shots 23 kwietnia, aby poznać wszystkie szczegóły aktualizacji!Aby dowiedzieć się więcej na temat The Crew, zajrzyjcie na naszą oficjalną stronę. Dołączcie do społeczności The Crew na forach oraz w serwisie Reddit i pamiętajcie, żeby śledzić nas w serwisie Twitch, dzięki czemu nie ominie was żadna transmisja na żywo. Wszystkie zdjęcia udostępnione w naszej Galerii można podziwiać w Centrali The Crew. Filmy nakręcone przy użyciu naszych narzędzi do udostępniania treści znajdują się na oficjalnych społecznościowych kanałach wideo The Crew 2.