H1 news #1
 

 

190123_Event_UGC_Web

Wydarzenie tygodniowe: Wyzwanie – Demo Derby Livery

23-01-2019 06:00

Czołem, maniacy prędkości!

Zakończyło się już wydarzenie Bull Fight, a teraz chcemy poznać waszą kreatywną stronę i zobaczyć, jak wyglądają Fendery, którymi robiliście demolkę cały ubiegły tydzień!

Od środy 23 stycznia do poniedziałku 28 stycznia zaprojektuj malowania dla pojazdów Demolition Derby i pokaż je światu. Wykaż się kreatywnością i spróbuj uchwycić chaos Demo Derby!

Podziel się z nami efektami swojej pracy, używając hasztaga #TC2Weekly na Twitterze, Facebooku lub w naszych społecznościach na Reddicie albo Discordzie.

Autorzy najlepszych trzech zgłoszeń wygrają 10000 kredytów Crew, a ich dzieła będą dostępne na naszych oficjalnych kanałach, więc pamiętajcie, aby w waszych wpisach zamieścić swój pseudonim w grze i platformę, na jakiej gracie.

Powodzenia! Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć wasze kreacje!


Aby uzyskać więcej informacji na temat The Crew® 2, odwiedź naszą stronę oficjalną. Dołącz do społeczności The Crew® na forach oraz Reddicie i pamiętaj, aby śledzić nas na Twitch, żeby nigdy nie przegapić transmisji na żywo. Wszystkie zdjęcia udostępnione w naszej galerii są dostępne w The Crew Hub. Filmy wyróżnione przez nasze narzędzie w grze służące do udostępniania można zobaczyć na oficjalnym kanale YouTube: The Crew 2 – Community Videos.