H1 news #1
 

 

TC2_SepDrop_HEADER

Wrześniowy pakiet pojazdów

24-09-2018 06:00

Czołem, kierowcy!

Aktualizacja Gator Rush ukaże się lada moment, a wraz z nią nasz wrześniowy pakiet pojazdów!

Przypominamy, że posiadacze przepustki sezonowej mają dostęp do comiesięcznego pakietu o siedem dni wcześniej od pozostałych graczy. Ponadto znajdą w swoich garażach odblokowane dwa unikatowe pojazdy – zupełnie za darmo. Pozostali gracze będą mogli je nabyć tydzień później.

 

ARIEL NOMAD 2015

Żadna trasa nie stanowi przeszkody dla wozu Ariel Nomad 2015. Dzięki nietypowemu projektowi pojazd ten doskonale radzi sobie z najtrudniejszym terenem, od żwirowych dróg aż po bagna, wydmy i gęste zarośla. Złap za kierownicę, a czeka cię wspaniała przygoda na bezdrożach.

Dyscyplina: rajd terenowy

Wcześniejszy dostęp z przepustką sezonową: 26 września

Dostęp dla wszystkich graczy: 3 października

TC2_SeptemberDrop_NOMAD1

TC2_SeptemberDrop_NOMAD2


 

PROTO HOVERCRAFT 3 XK ARMORED 2018

Zasiądź za kierownicą tego niezniszczalnego poduszkowca, a nie będzie ci potrzebna żadna inna ochrona! Projekt wzorowany na samochodach typu buggy oraz wyżej położone siedzenie zapewniają maksymalną widoczność w czasie jazdy po najbardziej wymagającym terenie oraz pełną kontrolę przy pokonywaniu największych przeszkód.

Dyscyplina: poduszkowiec

Wcześniejszy dostęp z przepustką sezonową: 26 września

Dostęp dla wszystkich graczy: 3 października

TC2_SeptemberDrop_XKARMORED1

TC2_SeptemberDrop_XKARMORED2


 


Aby dowiedzieć się więcej o The Crew, odwiedź naszą oficjalną stronę. Dołącz do społeczności The Crew na naszym forum oraz na Reddicie. Śledź też nasz kanał na Twitchu, aby nigdy nie przegapić livestreamu. Wszystkie filmy prezentowane przez nasze narzędzie do udostępniania są dostępne na oficjalnym kanale społeczności The Crew 2.