H1 news #1
 

 

TC2_ComingMonths_Header

Wiadomość od autorów gry

03-09-2019 08:00

Miłośnicy spalin,

The Crew® 2 miało wspaniały pierwszy rok. Od premiery gry w czerwcu 2018 roku wydaliśmy trzy duże aktualizacje, które wprowadziły nowe dyscypliny, wydarzenia i funkcjonalności gry.

Dzięki regularnym aktualizacjom naprawiliśmy również błędy i exploity, wprowadziliśmy rozmaite iteracje mające na celu poprawienie balansu gry i poprawiliśmy najróżniejsze aspekty rozgrywki - od najmniejszych do największych.

Oczywiście nie byłoby to możliwe bez wsparcia, opinii i dyskusji codziennie przeprowadzanych przez naszą społeczność w setkach najrozmaitszych miejsc. Cała ekipa The Crew® 2 dziękuje Wam za to.

Dzisiaj kontynuujemy prace nad przyszłością The Crew® 2 z niezmienioną pasją i oddaniem. Dlatego też, jak również po to, aby skupić nasze wysiłki w jak najbardziej wydajny sposób, chcemy poinformować was, że w nadchodzących miesiącach nie planujemy wydawania żadnych dużych aktualizacji z nową zawartością.

Bądźcie jednak spokojni, rytm gry pozostaje bez zmian, dlatego też spodziewajcie się takich wydarzeń, jak:

• LIVE Summits i związane z nimi nagrody

• Poprawki błędów

• Promocje i pakiety

• Wyzwania społeczności

• …a to jeszcze nie wszystko!

A skoro mówimy już o LIVE Summit, oto mały zwiastun tego, czego możecie się spodziewać w najnowszych odsłonach tego wydarzenia:

TC2_ComingMonths_Summits

Po zakończeniu cyklu planujemy ponownie wprowadzić trzy z naszych najlepszych wydarzeń Live Summit – (Rising Sun) Wschodzące Słońce, (Untamed Italians) Nieposkromieni Włosi oraz (Flying Germans) Latający Niemcy – wszystko po to, aby dać szansę zdobycia wyjątkowych, platynowych nagród tym graczom, którzy przegapili te wydarzenia za pierwszym razem.

Po tym wszystkim spotkamy się znowu na linii startu i poznamy nową partię wydarzeń Summit i wiele więcej!

Dziękujemy Wam za nieustające wsparcie.

Zespół The Crew® 2


Aby dowiedzieć się więcej o The Crew®, zajrzyjcie na naszą oficjalną stronę. Dołączcie do społeczności The Crew® na forach oraz Reddicie, śledźcie nas również na Twitchu, aby nigdy nie przegapić streama na żywo. Galeria zdjęć z gry, rankingi oraz kalendarz LIVE Summit dostępne są na stronie The Crew® Hub. Filmy wybrane przez nasze narzędzie wbudowane w grę, przeznaczone do dzielenia się zawartością, można zobaczyć na oficjalnym kanale z filmami społeczności The Crew® 2.