H1 news #1
 

 

TC2_HEADER_ANNIVERSARY

The Crew 2 – Tydzień Urodzinowy

25-06-2019 11:45

Witajcie, automaniacy,

Zapraszamy na pierwsze urodziny The Crew 2! Świat Motornation zdmuchnie swoją pierwszą świeczkę w sobotę 29 czerwca, cóż to był za rok! Poniżej znajdziecie nasz urodzinowy filmik:


Zaplanowaliśmy w nadchodzącym uroczystym tygodniu całe mnóstwo atrakcji, więc zapoznajcie się ze wszystkimi szczegółami.

SKRZYNIE Z NAGRODAMI LIVE

Wszyscy nieustraszeni mistrzowie kierownicy przemierzający świat Motornation w trybie swobodnej jazdy w trakcie tygodnia urodzinowego, będą znacznie częściej napotykali skrzynie z nagrodami Live, a w nich znajdzie się zdobycz o wiele lepszej jakości.

Promocja ta potrwa w dniach 26 czerwca – 3 lipca.

BITWA PVP NA ŻYWO

Zespół Ivory Tower przeprowadził głosowanie na swoje ulubione wydarzenia i połączył je w specjalną, urodzinową playlistę PvP. Będzie ona dostępna w poczekalni Live Battle Mixed w środę 26 czerwca oraz w sobotę 29 czerwca.

Dodatkowo podwajamy liczbę fanów, których można zjednać sobie w bitwie Live, a także pulę tygodniowych nagród PvP. Premie te będą aktywne w dniach 26 czerwca – 3 lipca.

PROMOCJE NA POJAZDY

W trakcie tygodnia urodzinowego pojawi się szereg promocji na pojazdy, począwszy od potężnej, 99% zniżki na wóz 1965 Chevrolet Corvette C2!

W dniach 26 czerwca – 3 lipca to legendarne auto może być wasze ledwie za 1 KE albo za 7 Bucksów.

TC2_CORVETTE_ANNIVERSARY

Gracze będą też mogli skorzystać z codziennej, 30% zniżki na inne fantastyczne pojazdy:

POJAZD DYSCYPLINA DATA PROMOCJI
Lamborghini Gallardo LP 570-4 Superleggera Street Race Środa 26 czerwca
Ferrari F40 Street Race Czwartek 27 czerwca
Mercedes-AMG GT3 Touring Car Piątek 28 czerwca
Lamborghini Egoista Hypercar Sobota 29 czerwca
Koenigsegg Regera Hypercar Niedziela 30 czerwca
MV Augusta F4 RR Street Race Poniedziałek 1 lipca
RUF CTR-3 Drift Edition Drift Wtorek 2 lipca


I na koniec nie zapomnijcie zajrzeć do naszego artykułu Aktualny tydzień w TC2, gdzie znajdziecie wszystkie zwyczajowe aktualności, dotyczące wydarzeń z cyklu LIVE Summit, pakietów, transmisji itd.

A my, w imieniu całego zespołu Ivory Tower, pragniemy jak najserdeczniej podziękować wszystkim graczom, którzy byli z nami przez cały pierwszy rok The Crew 2!

Do zobaczenia na drodze.

Zespół The Crew 2Aby dowiedzieć się więcej o The Crew®, zajrzyjcie na naszą oficjalną stronę. Dołączcie do społeczności The Crew® na forach oraz Reddicie, śledźcie nas również na Twitchu, aby nigdy nie przegapić streama na żywo. Wszystkie zdjęcia przesłane do naszej galerii można oglądać na stronie The Crew® Hub. Filmy wybrane przez nasze narzędzie wbudowane w grę, przeznaczone do dzielenia się zawartością, można zobaczyć na oficjalnym kanale z filmami społeczności The Crew® 2.