H1 news #1
 

 

TC2_WEB_FLYING_GERMAN_960x540px

Aktualny tydzień w TC2 - 25 czerwca

25-06-2019 08:00

Motornation!

Oto podsumowanie wydarzeń w TC2 w tym tygodniu!


LIVE SUMMIT - Flying Germans (Latający Niemcy) (26 czerwca - 2 lipca)

Niemcy, w głębi serca pionierskie dusze, to elita przemysłu motoryzacyjnego. Zasiądź za kierownicami najsłynniejszych niemieckich maszyn i pokaż prawdziwą moc innowacji.


Oto, co można zdobyć w ramach LIVE Summit:

Platyna Cayman Wasp Edition
Złoto Slipstream ALPHA GP: OPONA + WYDECH + SKRZYNIA BIEGÓW
Srebro Żółta Opona
Brąz 200000 FANÓW

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie The Crew Hub


Co tydzień będzie na ciebie czekać pakiet LIVE Summit, w którym znajdziesz wszystkie pojazdy niezbędne do ukończenia czekających na ciebie wyzwań. W tym tygodniu oferujemy pakiet Latający Niemcy.


Rocznica The Crew® 2!

Świętowanie czas zacząć! Przejdź do naszego artykułu opisującego wydarzenia związane z rocznicowym tygodniem The Crew® [Link Article] , aby dowiedzieć się, jak wyglądają nasze plany dotyczące przyspieszania zdobywania fanów i ulepszania jakości łupów z okazji święta Motornation!

Poniżej możesz również dołączyć do zespołu Ivory Tower podczas urodzinowego streama The Crew® 2!WYBRANE Z NASZEJ SPOŁECZNOŚCI

Sapphire

Zdjęcie: Sapphirehenry-Lu-TW

Zdjęcie: henry Lu TW


civicej9

Zdjęcie: civicej9


Vipps99

Zdjęcie: Vips99


Zostańcie z nami

Jazda w Ekipie przez Motornation zUbi-Rich – 2 lipcaAby dowiedzieć się więcej o The Crew®, zajrzyjcie na naszą oficjalną stronę. Dołączcie do społeczności The Crew® na forach oraz Reddicie, śledźcie nas również na Twitchu, aby nigdy nie przegapić streama na żywo. Wszystkie zdjęcia przesłane do naszej galerii można oglądać na stronie The Crew® Hub. Filmy wybrane przez nasze narzędzie wbudowane w grę, przeznaczone do dzielenia się zawartością, można zobaczyć na oficjalnym kanale z filmami społeczności The Crew® 2.