H1 news #1
 

 

TC2_INFOGRAPHIC_HEADER

The Crew® 2 - Aktualizacja tytułu 3 i nowe wydarzenia w marcu

26-02-2019 06:00

Miłośnicy spalin,

Z prawdziwą radością ujawniamy datę naszej trzeciej, dużej aktualizacji, która będzie bezpłatnie dostępna dla wszystkich użytkowników The Crew® 2 od 24 kwietnia 2019!

Obserwujcie nasze oficjalne kanały, gdzie bliżej premiery aktualizacji publikowane będą kolejne informacje.

A póki co będziecie mieli pełne ręce roboty w trybie Motornation, dzięki naszej najnowszej serii wydarzeń związanych z wyścigami ulicznymi! Zerknijcie na poniższą infografikę, aby dowiedzieć się, jakie atrakcje czekają na was w marcu.

TC2_MARCH_INFOGRAPHIC

Aby dowiedzieć się więcej, obejrzyjcie powtórkę naszej ostatniej transmisji Live From Ivory Tower i zapoznajcie się z najnowszym artykułem z cyklu W tym tygodniu w TC2.

Do zobaczenia na drodze!

Twórcy gry The Crew® 2Aby dowiedzieć się więcej na temat The Crew, zajrzyjcie na naszą oficjalną stronę. Dołączcie do społeczności The Crew na forach oraz w serwisie Reddit i pamiętajcie, żeby śledzić nas w serwisie Twitch, dzięki czemu nie ominie was żadna transmisja na żywo. Wszystkie zdjęcia udostępnione w naszej Galerii można podziwiać w Centrali The Crew. Filmy nakręcone przy użyciu naszych narzędzi do udostępniania treści znajdują się na oficjalnych społecznościowych kanałach wideo The Crew 2.