H1 news #1
 

 

TC2_August_Drop_Header

Sierpniowy pakiet pojazdów

29-08-2018 12:00

Czołem, kierowcy!

Gamescom dobiegł końca. Czas na drugie ogłoszenie w tym miesiącu – nasz sierpniowy pakiet pojazdów!

Przypominamy, że posiadacze przepustki sezonowej mają dostęp do comiesięcznego pakietu o siedem dni wcześniej od pozostałych graczy. Ponadto znajdą w swoich garażach odblokowane dwa unikatowe pojazdy – zupełnie za darmo. Pozostali gracze będą mogli je nabyć tydzień później.

 

MV AGUSTA BRUTALE DRAGSTER RR 2017

MV Agusta Brutale Dragster RR 2017 to połączenie niesamowitych osiągów ze wspaniałym wyglądem – prawdziwe cacko o silnym charakterze. Charakterystycznie wykończony tył i lusterka na kierownicy podkreślają fakt, że MV Agusta jest motorem idealnym dla tych, którzy nie znoszą kompromisów.

Dyscyplina: wyścig uliczny

Wcześniejszy dostęp z przepustką sezonową: 29 sierpnia

Dostęp dla wszystkich graczy: 5 września

TC2_August_Drop_MVAgusta1

TC2_August_Drop_MVAgusta2

 

ALFA ROMEO GIULIA QUADRIFOGLIO 2016

Quadrifoglio oznacza po włosku czterolistną koniczynę. Nie obawiaj się jednak, zwycięstwo w wyścigu za kierownicą tego wspaniałego wozu nie ma nic wspólnego ze szczęściem. Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio 2016 to samochód z klasą i wybuchowym charakterem, który z piskiem opon zabierze cię, gdziekolwiek zechcesz, zostawiając twoją konkurencję daleko w tyle.

Dyscyplina: wyścig uliczny

Wcześniejszy dostęp z przepustką sezonową: 29 sierpnia

Dostęp dla wszystkich graczy: 5 września

TC2_August_Drop_Alfa1 

TC2_August_Drop_Alfa2

 


Aby dowiedzieć się więcej o The Crew, odwiedź naszą oficjalną stronę. Dołącz do społeczności The Crew na naszym >forum oraz na Reddicie. Śledź też nasz kanał na Twitchu, aby nigdy nie przegapić livestreamu. Wszystkie filmy prezentowane przez nasze narzędzie do udostępniania są dostępne na oficjalnym kanale społeczności The Crew 2.