H1 news #1
 

 

GatorRush_Header

Aktualizacja The Crew® 2 – Gator Rush – już 26 września

21-08-2018 05:00

The Crew® 2 Gator Rush to pierwsza darmowa aktualizacja do tej gry wyścigowej w otwartym świecie studia Ubisoft. Aktualizacja będzie dostępna dla wszystkich osób, które grają w The Crew® 2 od 26 września, wzbogacając grę o nową, ekscytującą zawartość.

Obejrzyj poniższy zwiastun:

NOWA DYSCYPLINA – PODUSZKOWIEC

W samym sercu południowych trzęsawisk rodzina offroadowców odkryła, jak ujarzmić naturę i dawać czadu podczas wyścigów poduszkowcami. Za sterami tej poduszkowej rakiety zarówno woda, jak i ląd stanowią doskonałą powierzchnię do błyskawicznego ślizgania się, a także odbijania od przeszkód i rywali.

Screen_1

Ta zupełnie nowa dyscyplina motosportowa robi furorę w całych Stanach Zjednoczonych. Wiele ikonicznych miejsc, począwszy od bujnie porośniętych bagien w Bayou po krystaliczne wody zachodnich jezior, już zaadaptowano na tory wyścigowe. Uczestnicy wyścigów będą mieli okazję doświadczyć wyjątkowego sposobu prowadzenia pojazdu na niesamowicie różnorodnych terenach i znaleźć się w nowej fali mistrzów!

ZBIERZ 5 NOWYCH POJAZDÓW

Gracze będą mogli zdobywać lub kupować za kredyty Crew trzy nowe poduszkowce od 26 września – wraz z pojawieniem się aktualizacji Gator Rush. Gator Rush będzie też zawierać nowy, unikalny pojazd terenowy w stylu buggy Ariel Nomad oraz nowy poduszkowiec.

BUMBLEBEEX

BUMBLEBEEX

DOUBLE L-EEX

Double_L-EEX

SPEEDSTER

Speedster

Na właścicieli przepustki sezonowej Ariel Nomad będzie czekał już tydzień wcześniej. Pozostali gracze będą mogli go zdobyć od 3 października.

XK ARMORED

XK_Armored

ARIEL NOMAD 2015

ARIEL_Nomad_2015

NOWY POZIOM TRUDNOŚCI I RZADKOŚCI

Graczom, którzy najlepiej działają pod ekstremalną presją, Gator Rush zapewni nowy poziom trudności: as. Ponad 130 wyzwań z The Crew®2 trafi na zupełnie nowy poziom, a gracze będą mieli okazję dołączyć do elity. Aby odblokować poziom as, musisz najpierw ukończyć dane wydarzenie na poziomie normalnym i trudnym.

Ace_Mode

Im trudniejsze wyzwanie, tym większa nagroda – na graczy, którzy osiągną świetne wyniki, czekają nowe legendarne części i ekskluzywne bonusy AFFIX, dzięki którym będą mogli wzbogacać swoje pojazdy w wyjątkowy sposób.

Legendary_Parts

RYWALIZUJ W PONAD 20 NOWYCH AKTYWNOŚCIACH NA TERENIE CAŁYCH STANÓW ZJEDNOCZONYCH

Poduszkowiec nie jest jedynym nowym wyzwanie, które już we wrześniu pojawi się w The Crew® 2. Rywalizację zaostrzą także zawody hipersamochodów, samochodów turystycznych oraz jetsprint, zaś w najbliższym epizodzie Live Xtrem Series uczestnicy wezmą udział w porywającym, trzyczęściowym wyścigu, w którym pojawią się etapy rajdu przełajowego, hipersamochodów i poduszkowców. A w ramach nowego świata pojawią się nowe testy waszych ulubionych dyscyplin.

Szykujcie się na wrześniowe atrakcje, motofanatycy! Gator Rush zbliża się do wybrzeży Motornation. Już nie możemy się doczekać szaleństwa, które sprowadzi wraz z poduszkowcami!


Aby dowiedzieć się więcej o The Crew, odwiedź naszą oficjalną stronę. Dołącz do społeczności The Crew na naszych forach oraz naReddicie. Śledź też nasz kanał na Twitchu, aby nigdy nie przegapić livestreamu. Wszystkie filmy prezentowane przez nasze narzędzie do udostępniania są dostępne na oficjalnym kanale społeczności The Crew 2.