H1 news #1
 

 

TC2_W30_Vdrop_Web

Lipcowy pakiet

24-07-2018 05:00

Gra The Crew 2 jest dostępna już od miesiąca, dlatego najwyższa pora ujawnić zawartość naszego lipcowego pakietu!

Przypominamy, że posiadacze przepustki sezonowej mają dostęp do comiesięcznego pakietu o siedem dni wcześniej od pozostałych graczy. Ponadto znajdą w swoich garażach dwa odblokowane unikatowe auta – zupełnie za darmo. Pozostali gracze będą mogli je nabyć tydzień później.

 

FERRARI FXX K 2014

Usiądź za kółkiem jednego z najbardziej ekskluzywnych i najdroższych samochodów świata. Bezkompromisowy projekt i przełomowe wyniki – to stworzone do wyścigów, limitowane superauto cechuje się nie tylko niesamowitą mocą, ale też niespotykaną aerodynamiką, lekkością i prędkością. To niezrównany samochód, dzięki któremu pierwszy przekroczysz linię mety!

Dyscyplina: samochód turystyczny

Wcześniejszy dostęp z przepustką sezonową: 25 lipca

Dostęp dla wszystkich graczy: 1 sierpniast

TC2_VEHICLES-DROP_JULY_FERRARI

TC2_Ferrari-FXX-K-2014

 

KTM X-BOW R 2016

Ten unikalny samochód sportowy został stworzony z myślą o prawdziwych pionierach – to pierwszy czterokołowy model w historii KTM, a także pierwszy seryjnie produkowany samochód z nadwoziem wykonanym w całości z kompozytów węglowych. Nazywany austriackim supersamochodem XXI wieku, X-Bow R łączy nieprawdopodobną przyjemność prowadzenia z doskonałymi wynikami… w niezrównanym stylu.

Dyscyplina: wyścig uliczny

Wcześniejszy dostęp z przepustką sezonową: 25 lipca

Dostęp dla wszystkich graczy: 1 sierpniast

TC2_VEHICLES-DROP_JULY_KTM-xbow

TC2_RENDER_KTM-X-Bow-R-2016

 


Aby dowiedzieć się więcej o The Crew, odwiedź naszą oficjalną stronę. Dołącz do społeczności The Crew na naszym >forum oraz na  Reddicie. Śledź też nasz kanał na Twitchu, aby nigdy nie przegapić livestreamu. Wszystkie filmy prezentowane przez nasze narzędzie do udostępniania są dostępne na oficjalnym kanale społeczności The Crew 2.