WYBIERAJ
Jakim jesteś pilotem?

OD WYBRZEŻA DO WYBRZEŻA, CZTERY RODZINY SPORTÓW MOTOROWYCH. DOŁĄCZ DO NICH W WYSOKO-OKTANOWYCH ZAWODACH I SPRAWDŹ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KAŻDEJ RODZINIE:
FREESTYLE
STREET RACING
PRO RACING
OFF ROAD
FREESTYLE

Duch sportów motorowych nie każe nam po prostu dojechać z punktu A do punktu B jak najszybciej. Rodzina freestylowych ryzykantów doskonale o tym wie. Dla nich sztuką jest opanowanie samochodu, wymagające ogromnych umiejętności. To dzięki nim mogą wykonywać niepowtarzalne triki i sztuczki kaskaderskie. W trakcie popisów w kultowych miejscach w USA, adepci freestylu osiągają limity silników i doświadczają ekstremalnych przeżyć. Tu nie chodzi tylko o punkty, ale o zadziwienie publiczności!

STREET RACING

Miasto należy do nich, a asfalt jest ich sojusznikiem. Kierowcy uliczni to królowie każdego miasta w Motornation. Ci pasjonaci jeżdżą w stylowych, spersonalizowanych autach, ale nie wprowadzają modyfikacji tylko po to, by się przechwalać... Łatwo ich nie przechytrzysz – znają swoje terytorium jak własną kieszeń. Wszystkie skróty mają w małym palcu, potrafią ścigać się po dachach i zwykle nie dzielą się sztuczkami z ludźmi z zewnątrz. Jeśli jednak zdobędziesz szacunek ludzi ulicy i udowodnisz im, że masz dość ikry, chęci i siły woli, będziesz w stanie dołączyć do ich „rodziny” i rozpocząć wspinaczkę na sam szczyt.

PRO RACING

W rodzinie wyścigów profesjonalnych nic nie jest pozostawione przypadkowi. Ci kierowcy są zawodowcami, a ich pojazdy są przygotowane specjalnie z myślą o starciach przy dużych prędkościach. Aby osiągnąć sukces, trzeba zachować idealną kontrolę i przejechać tor perfekcyjnie. Tu liczy się każda sekunda, a agresywne próby czasowe rozgrywane są na torach lodowych, zlanych deszczem miejskich drogach, falach oceanu lub zamglonym niebie. Nie daj się zwieść pozorom - idealny tor jazdy niełatwo uzyskać. Trzeba przeliczyć każdy kąt, zakręt i odpowiednio używać przepustnicy. To właśnie odróżnia zawodowców od amatorów.

OFF-ROAD

Błoto, piasek i pył... nic nie powstrzyma terenowej rodziny łowców emocji. Oni nie znają granic, a już na pewno nie uznają tych wyznaczonych drogami czy mapami. Są zawsze gotowi pokazać swoją pasję i wytyczyć własny szlak. Niezależnie od tego, jak bardzo zmodyfikują swoje samochody, zawsze chcą osiągnąć niemożliwe i stawiają na niezawodność. Cały świat jest ich placem zabaw - Motornation jest równie niebezpieczne co piękne, a oni znają wszystkie tajemnice najdzikszych miejscówek.